ARGE FAALİYETLERİMİZ

OM-ARGE elektronik, mekanik tabanlı sistemler ve yazılım ürünleri geliştirmek için çok geniş profesyonel mühendislik hizmetleri sunmaktadır.
İster komple ürün geliştirme hizmetleri isterse bir mühendislik projesi için desteğe ihtiyacınız olsun, OM-ARGE ihtiyacınız olan her türlü mühendislik yeteneklerine sahiptir.
OM-ARGE; yeni tasarımlar ve teknolojileriniz için anahtar teslim ürün geliştirme hizmetleri yanı sıra tasarım, süreç desteği ve mühendislik hizmetleri sağlamaktadır.

ELEKTRONİK SİSTEMLER

Konseptten üretime kadar her aşamada teknolojik çözümler, elektronik tasarım hizmetleriyle işlerinizi kolaylaştırıyoruz, maliyetlerinizi azaltıyoruz.

MEKANİK SİSTEMLER

Gelişmiş 3D modelleme, sistem analizi ve yenilikçi tasarım ile mekanik vizyonlarınızı gerçeğe dönüştürmede profesyonel yardımcınız olmak için varız.

PROFESYONEL YAZILIMLAR

Titiz ve kanıtlanmış yazılım tecrübemizle, kullanıcı dostu ara yüze sahip endüstriyel ve tüketici yazılımlarıyla hizmetinizdeyiz.

YÜKSEK STANDARTLAR

Elektronik ve mekanik sistemlerinizi prototiplemek, test etmek ve sunmak için titiz mühendislik standartları kullanıyoruz.

ESNEK HİZMET ANLAYIŞI

İster anahtar teslim ürün geliştirme hizmetleri, ister tasarım veya süreç desteği ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler sunuyoruz.

İNOVASYON REHBERİNİZ

Yeni ve mevcut ürünleriniz yenilikçi tasarımlarla, teknolojiye ayak uydurmasına rehberlik ediyoruz.

OM-ARGE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ YETENEKLERİ

Yetenekli elektronik mühendisleri ekibimizle, yeni veya yeniden tasarlanan ürünlerinizin geliştirilmesinde size mükemmel mühendislik çözümleri sağlıyoruz. Hızlı ürün tasarımı ve geliştirme konusunda uzmanız. Deneyimli ekibimizle, ürün fikirlerinizin hızlı bir şekilde prototiplerini hazırlıyor, son üretime hazır hale getiriyoruz.
OM-ARGE; farklı endüstriyel alanlarda geniş ve çeşitli ürün yelpazesi için elektronik sistemler tasarlama yeteneğine sahiptir.
OM-ARGE olarak maliyetlerinizi azaltacak verimli elektronik sistemler tasarlıyoruz.
OM-ARGE; ihtiyaç duyduğunuz her türlü elektronik mühendisliği kabiliyetlerine sahiptir. .
OM-ARGE; tam ürün geliştirmeden bileşen mühendisliğine kadar farklı amaçlardaki projeleriniz için kaliteli ve güvenli elektronik mühendisliği hizmetleri sunmaktadır.
OM-ARGE'nin temel yeteneklerinden biri elektronik tasarım hizmetleridir (EDS). OM-ARGE; birçok müşterisine konseptten üretime kadar yeni teknolojilerin sunulması ve ürün tasarımlarının güncellenmesi konusunda yardımcı olmaktadır.
Sağlam ve güvenilir ürünler için uzman ürün tasarımına ve mühendisliğine, elektronik ürün tasarım hizmetlerine, elektronik mühendisliği ekibi için ek insan gücüne ihtiyaç duyduğunuzda veya acil bir proje için yalnızca ekstra mühendislik desteğine ihtiyaç duyduğunuzda, projelerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmak için OM-ARGE'ye güvenebilirsiniz.
Vizyonlarınızı ve hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için OM-ARGE ile iletişim kurun.

Hizmet Verdiğimiz Konu Başlıkları;
* Elektronik Sistemler
* Gömülü Sistemler
* Pil ve Güç Sistemleri
* İletişim Arabirimleri
* Düşük Voltaj Bus Topolojisi
* Elektronik Prototipleme
* RoHS Uyumlu Tasarım
* PCB Tasarımı ve Baskılı devre
* Görüntüleme Sistemleri
* Radyo Frekans (RF) Sistemleri
* Kızılötesi (IR) Sistemler

.

OMARGE YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ YETENEKLERİ

OM-ARGE yeni yüksek teknolojik ürünlerin geliştirilmesi için gerek duyulan yazılım ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler sunar.
OM-ARGE yazılım mühendisleri; mobil, masasüstü ve endüstriyel alandaki her türlü ihtiyacınıza kullanıcı dostu ara yüze sahip çözümleri hızlı ve güvenilir şekilde hazırlar.
OM-ARGE mühendislik, zor beğenilen ve zaman duyarlı yazılım ihtiyaçlarınız için titiz ve kanıtlanmış yazılım tecrübesi ve titiz test aşamalarıyla profesyonel çözümler sunan uzman mühendislik şirketidir.
OM-ARGE başarılı şekilde hem tüketici, hem endüstriyel uygulamalar için müşterilerine başarılı ve efektif yazılım ürünleri geliştirmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Konu Başlıkları ;
* Windows, Linux, Android ve iOS tabanlı programlar
* Java ve .Net platformları
* Testedilebilirlik, Güvenilirlik, Üretilebilirlik tasarımları
* Endüstri 4.0
* Veri madenciliği
* Bulut Bilişim
* Nesnelerin İnterneti
* Akıllı Uygulamalar
* Robot ve Otomasyon Yazılımları

 OM-ARGE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ YETENEKLERİ


OM-ARGE; yetenekli makine mühendisleri ekibiyle prototipler geliştirme, ürün tasarımlarını analiz etme ve yeni ya da yeniden tasarlanmış ürün ve sistemler için mekanik sistem tasarlama hizmetleri sunmaktadır.
OMARGE makine mühendisliği ekibi; gelişmiş 3D modelleme, sistem analizi ve yenilikçi tasarım ile vizyonlarınızı gerçeğe dönüştürmede profesyonel bir yardımcıdır.
Ürünleri kanıtlanmış ve en ileri üretim teknikleri için tasarlıyoruz. Hızlı prototipleme ve geliştirme becerilerimizi kullanarak üretim hatalarınızı azaltıp, size üretim ve satışa yoğunlaşma fırsatı sunuyoruz.
Sağlam ve güvenilir ürünler için uzman ürün tasarımına ve mühendisliğine, mekanik ürün tasarım hizmetlerine, makine mühendisliği ekibi için ek insan gücüne ihtiyaç duyduğunuzda veya acil bir proje için yalnızca ekstra mühendislik desteğine ihtiyaç duyduğunuzda, projelerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmak için OM-ARGE'ye güvenebilirsiniz.
Vizyonlarınızı ve hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için OM-ARGE ile iletişim kurun.
Hizmet Verdiğimiz Bazı Konu Başlıkları:;
* Prototipleme için Saha ve Fizibilite Testi
* Mekanik ve Kuvvet, Arıza Modları ve Etki, Sonlu elemanlar, İnsan Faktörleri Analizleri
* Test edilebilirlik, Güvenilirlik, Üretilebilirlik Tasarımları
* Robotik Uygulamalar
* Hızlı Prototipleme
* Ergonomik Dizayn
* 2D Mekanik Çizimleri
* Parazit Algılama ve Kalıplama için 3D Modeller
* Şasi Tasarımları
* Mekanik Sistem Tasarımı
* Parça / Bileşen Tasarımı
* İşlenmiş Parça Tasarımı
* Plastik Tasarım
* Katı Modelleme
* Muhafaza Tasarımları
* Hidrolik ve Pnömatik Sistem Tasarımları
* Malzeme Seçimi
* Çevresel Stres Testi
* EMI / RFI Koruyucu
* İşlenmiş Parçalar
* Kalıplı Parçalar
* Plastik Enjeksiyon Kalıp Parçaları

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • 10 yılı aşkın tecrübe
  • Güvenilir ve yüksek standartlarda hizmet
  • Titiz ve kaliteli çalışma
  • İnovatif, teknolojik çözümler
  • Esnek hizmet anlayışı
  • Hızlı prototipleme
  • Elektro-mekanik komple tasarımlar
Vizyonlarınızı gerçekleştirmede
PARTNERİNİZ olalım